דף הבית       שלטים       מיתוג קירות       שילוט רכבים       דגלים למוניות       מאמרים       צור קשר לוגו פריזמה שלטים

הכל על שלטים הכל על שלטים
הכל על שלטים הכל על שלטים
הכל על שלטים הכל על שלטים

פריזמה שלטים   שלטים מוארים
פריזמה שלטים   שלטים למשרד
פריזמה שלטים   שילוט פנים
פריזמה שלטים   מאמרים
פריזמה שלטים   חיתוך צורני
פריזמה שלטים   אותיות בנויות

הכל על שלטים

תחום השלטים גדול ומתפתח כל הזמן מכונות ציוד וחומרי גלם חדשים נוספים לשוק ומאפשרים אפשרויות רבות ונוספות לייצור שלטים.
התחום כל כך התפתח כך שהוא מאפשר הדפסה על חומרים קשיחים במהירות ובחיסכון בעלויות, בעבר הכנת שלט לקחה מספר שעות תהליך שכלל הכנת שבלונה לצביעה צביעת רקע השלט והמתנה ארוכה להתייבשות השלט, הוספת תמונה לשלט דרשה מיומנות גדולה של צייר במברשות וזמן יקר נוסף.

שלטים הם חלק חשוב בשיווק והפצת העסק הם חזית העסק ולכן נדרשת השקעה בחשיבה ביצירתיות ובהשקעה כספית לא קטנה, שלט לעסק יכול להגיע למאות אלפי שקלים.

בשנים האחרונות נוספו מדפסות דיגיטליות בפורמט רחב לעסקים רבים בתעשיית השלטים, מדפסות אלו מאפשרות הדפסה על מגוון רחב של חומרים המסופקים בגלילים, מדבקות, שמשוניות, קנבס, פיויסי בגליל, מדבקות רשת, פאנפלקס ומוצרים נוספים.
מדפסות בפורמט רחב מאפשרות הדפסה מהירה באיכות גבוהה לשילוב בייצור השלטים ניתן להוסיף רקעים תמונות לכל שלט במהירות ובאיכות.
מדפסות אלו עושות שימוש בצבע עמיד לשימוש חיצוני ובכך מאפשרות שילוט באמצעות תמונה לכל תחום, הדפסה על רשת לפיגומים, הדפסת שמשונית לבחירות, שילוט רכבים באמצעות מדבקות מודפסות, הדבקת קירות מעוצבים שהודפסו, ויטרינות מעוצבות ועוד.

מדפסות על חומרים קשיחים "UV", העידן החדש מאפשר הדפסה על חומרים שטוחים למטרות רבות, הדפסה על לוחות עץ, הדפסה על פרספקס, הדפסה על זכוכית, חומרים אלו משתלבים בתעשייה ומאפשרים ייצור מוצרים חדשים ופתיחת נישות נוספות, לדוגמא הדפסה על אריחי קרמיקה ניתן לעצב חדר אמבטיה שלם, הדפסה על דלתות או הדפסת זכוכית לארון בחדר שינה, אלו הם רק חלק מהמוצרים שניתן לייצר באמצעות מדפסות על חומרים קשיחים התחום עוד מתפתח וצפויים חידושים נוספים רבים.

דוגמא של: הכל על שלטים

הכל על שלטים

חזור חזרה

הוספת תגובה לאתר

  שם
  אימייל
  אתר
         רשום את התגובה

 
  רשום את קוד האבטחה
 

תעשיות שלטים, שלטים, חומרי גלם לשלטים